Puritan's Pride Horse Chestnut Standardized Extract 300 mg 100 Caplets

  • Puritan's Pride Horse Chestnut Standardized Extract 300 mg 100 Caplets
  • Виробник: США
  • Код товару: 5585
  • Є в наявності
  • 330 грн
Екстракт каштана, Horse Chestnut Standardized Extract, Puritan's Pride, 300 мг, 100 таблеток.

Древнє дерево кінський каштан є рідною для північної Греції, де, як вважали, його кора, листя і насіння володіють багатьма корисними властивостями для здоров'я. Фактично, насіння дерева кінського каштана містять біологічно активне з'єднання під назвою «Аесцін», і дослідження показали, що Аесцін підтримує здоров'я вен, сприяючи здоровому кровообігу і балансу рідини в ногах.

Склад:

Кількість за прийом % Денна норма

Кальцій 142 мг 14%

Фосфор 110 мг 11%

Кінський Каштан Екстракт 300 мг (Aesculus hippocastanum) (насіння)

(Стандартизований до змісту 20% Аесцін, 60 мг)

Інші інгредієнти: Фосфат дикальция, рослинна целюлоза, рослинна стеаринова кислота, діоксид кремнію. Містить & lt; 2% від: пальмова глазур, стеарат рослинного магнію.

Без штучних барвників, ароматизаторів або підсолоджувача, без консервантів, без цукру, без крохмалю, без молока, без лактози, без сої, без клейковини, без пшениці, без дріжджів, без риби, без натрію.

Рекомендації щодо застосування: Для дорослих приймати одну (1) капсулу вранці та одну (1) ввечері, бажано з їжею.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не призначений для використання вагітними або годують женщінамі.Еслі ви приймаєте будь-які ліки або страждаєте на захворювання, проконсультуйтеся з вашим лікарем перед використанням. Припиніть використання і зверніться до лікаря, якщо виникають будь-які несприятливі реакції. Не призначений для використання особами молодше 18 років.

Зберігайте поза досяжністю дітей. Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо ущільнення під кришкою зламано або відсутній.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре