Супер СОН з мелатонином, Super Snooze with Melatonin, Puritan's Pride, 100 капсул

  • Виробник: США
  • Код товару: 0352
  • Є в наявності
  • 350 грн
Super Snooze з мелатонином працює в гармонії з вашим природним циклом сну, щоб дати вам спокійний відпочинок, якого ви заслуговуєте, щоб ви могли пробудити почуття свіжості. **

Super Snooze з мелатонином ідеально підходить для людей, які страждають періодичної безсонням, для тих, хто страждає від зміни часових поясів, або для тих, хто прагне поліпшити якість свого відпочинку. **

Ключові інгредієнти включають корінь валеріани, ромашку, пассифлору і мелатонін, а також інші.
Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по одній (1) капсулі тільки перед сном, так як мелатонін може викликати сонливість. Інші інгредієнти: желатин, рослинна целюлоза. Містить <2%: кремнезему, рослинного стеарата магнію.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
 Не призначений для використання вагітними або жінкам, що годують. Якщо ви приймаєте будь-які ліки або у вас є які-небудь захворювання, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Уникайте цього продукту, якщо у вас алергія на амброзію або ромашки. Припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем у разі виникнення будь-яких побічних реакцій. Не сідайте за кермо, не користуйтеся обладнанням і не вживайте алкоголь під час прийому цього продукту. Обмежити використання до двох місяців з перервою в один тиждень. Не призначений для використання особами молодше 18 років. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо ущільнення під кришкою зламано або відсутній.
склад
Порція 1 Capsule
В одній порції% від добової потреби
Calcium 50 mg 5%
(As Calcium Carbonate)
Magnesium 25 mg 6%
(As Magnesium Oxide)
Valerian Root 100 mg **
(Valeriana officinalis)
Hops 50 mg **
(Humulus lupulus) (flower)
Chamomile 50 mg **
(Matricaria recutita) (flower)
Passion Flower 25 mg **
(Passiflora incarnata) (aerial)
Taurine 50 mg **
Melatonin 5 mg **
** Добова потреба не встановлена.
Ні штучного барвника, ароматизатора або підсолоджувача, немає консервантів, немає цукру, немає молока, немає лактози, немає сої, немає глютену, немає пшениці, немає дріжджів, немає риби, без натрію.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре