Купити вітаміни і БАДи (біодобавки) для печінки

Розторопша Puritan's Pride Milk Thistle 4:1 Extract 1000 mg (Silymarin) 90 капсул

Розторопша Puritan's Pride Milk Thistle 4:1 Extract 1000 mg (Silymarin) 90 капсул

380 грн

L-аргінін 21st Century, 1000 мг, 100 таблеток

L-аргінін 21st Century, 1000 мг, 100 таблеток

620 грн

Розторопша, Milk Thistle (Silymarin), Puritan's Pride, 175 мг, 100 капсул

Розторопша, Milk Thistle (Silymarin), Puritan's Pride, 175 мг, 100 капсул

370 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Біодобавки для печінки

Печінка є найважливішим органом в людському організмі, очищаючи кров, регулюючи обмінні процеси і виробляючи необхідні гормони.

Основна і головна функція печінки - детоксикація організму і знешкодження всіх шкідливих для нього компонентів, що потрапляють всередину із зовнішнього середовища.

При зниженій функції печінки в організмі підвищується концентрація токсинів і шкідливих речовин, які отруюють всі органи і системи.

Такі негативні фактори, як малорухливий спосіб життя, незбалансований раціон, порушення режиму сну і неспання, регулярне вживання спиртовмісних напоїв і шкідливих продуктів харчування негативно позначаються на роботі печінки.

Лікарі радять час від часу обстежуватися, здавати необхідні аналізи, і приймати вітаміни і натуральні біодобавки. Тому, якщо вас регулярно турбує якась одна або декілька з нижчеперелічених проблем, подумайте про те, щоб звернутися до фахівця з печінки Київ і купити відповідні БАДи.

Симптоми, які вказують на проблеми зі станом печінки:

  • травні розлади,
  • гіркий смак у роті,
  • стрімке збільшення або зниження ваги,
  • погана робота імунітету, часті простудні захворювання,
  • неприємні відчуття в області правого підребер'я,
  • слабкість, втома, зниження настрою.

Якісні вітаміни і добре підібрані біодобавки здатні вирішити ці проблеми, тому їх варто купити Київ.


Біодобавки для печінки - механізм дії

Коли печінка здорова, вона не потребує чищення, так як є самоочисним органом. Однак, якщо в печінці присутні гепатоцити з ушкодженнями, вам показаний прийом БАДів для поліпшення роботи печінки. Хороші вітаміни теж бажані. БАДи, розроблені спеціально для печінки, допомагають регенерації цього органу, насичуючи його необхідними хімічними елементами і запускаючи відновлення печінки.

Спеціальні біодобавки м'яко виводять з печінки всі небажані включення. Вітаміни і БАДи для печінки полегшують її роботу і покращують метаболізм.


БАДи та вітаміни для печінки - склад і прийом

Біодобавки та натуральні вітаміни на основі лікарських рослин є ефективною допомогою для печінки. БАДи надають очищаючу властивість, допомагають відновити нормальну роботу органу. Такі біодобавки, як правило, містять такі компоненти для печінки:

- Розторопша. Захищає від впливу токсинів, очищає.

- Артишок. Регулює відтік жовчі.

- Жовчогінні рослини (м'ята, куркума, безсмертник).

Перед прийомом БАДа уважно вивчіть протипоказання. Пацієнтам з проблемами серцево-судинної системи слід з обережністю приймати біодобавки (БАДи). Не всі лікувальні компоненти в різних біодобавки поєднуються між собою, іноді їх складові мають протилежну дію, тому БАДи і різні вітаміни слід з обережністю приймати в поєднанні один з одним.

Перш ніж купити біодобавки, розроблені для печінки, проконсультуйтеся з лікарем Дніпро, щоб фахівець призначив коректні дози і графік прийому біодобавки або вітамінів.

Беручи БАДи для роботи печінки і вітаміни, слід дотримуватися щадну дієту, відмовитися від смаженої і жирної їжі. Біодобавки не сумісні з алкоголем.


Як купити вітаміни та біодобавки для печінки в Україні

Якщо ви вирішили придбати БАДи або вітаміни Харків, вибирайте перевірених продавців. Біодобавки та реалізовані вітаміни повинні бути сертифіковані і проходити регулярний контроль якості. Дуже бажано, щоб біодобавки мали доведену ефективність і були клінічно випробувані на пацієнтах з проблемами печінки.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент біодобавок (БАДів) і якісних вітамінів для поліпшення роботи печінки. Наші досвідчені консультанти Харків з радістю допоможуть вам підібрати оптимальні біодобавки, підкажуть, як розібратися в безлічі представлених БАДів і різноманітності вітамінів, оформлять замовлення.

Вам обов'язково сподобається купувати біодобавки в нашому інтернет-магазині, адже вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на пошук БАДів і поїздки по місту. БАДи та замовлені вітаміни вам оперативно доставить кур'єр прямо до дверей будинку Дніпро. Оплата за біодобавки і вітаміни проводиться зручним для вас способом. Ми реалізуємо тільки офіційно зареєстровані БАДи, мають всі необхідні сертифікати Україна.

У нашому магазині Харків ви знайдете БАДи, які не потребують рецепту, які не є лікарськими препаратами, а значить, наші БАДи і збалансовані вітаміни не мають побічних дій аптечних медикаментів.

БАДи та ефективні вітаміни для поліпшення роботи печінки за прийнятними цінами можна купити по всій Україні, в містах Київ, Дніпро, Харків, а також в інших регіонах.