Chromium Picolinate Puritan's Pride 800 мкг Yeast Free 90 таблеток

  • Chromium Picolinate Puritan's Pride 800 мкг Yeast Free 90 таблеток
  • Виробник: США
  • Код товару: 2600
  • Є в наявності
  • 220 грн
Як мікроелемент, хром є важливим живильною речовиною, в якому ваше тіло потребує кожен день. Термін «слід» означає, що хром - це мінерал, який міститься в організмі в дуже невеликих кількостях (менше 5 грамів), що може зробити прийом добавки хрому особливо важливим. Наші формули Chromium ідеально підходять для вегетаріанців і не містять дріжджів.

Ні штучного барвника, ароматизатора або підсолоджувача, немає консервантів, немає цукру, немає крохмалю, немає молока, немає лактози, немає сої, немає глютену, немає пшениці, немає дріжджів, немає риби, не містить натрію.

Склад:

Порція 1 Tablet

В одній порції% від добової потреби

Chromium 800 mcg 667%

(As Chromium Picolinate)

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза. Містить <2%: дикальцийфосфат, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по одній (1) таблетці в день, бажано під час їжі.

УВАГА: Не призначений для використання вагітними або жінкам, що годують. Якщо ви приймаєте будь-які ліки або у вас є які-небудь захворювання, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем, якщо виникнуть які-небудь побічні реакції. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо ущільнення під кришкою зламано або відсутній.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре