Травні ферменти папаїн (Papaya Papain) 100 жувальних таблеток

  • Виробник: США
  • Код товару: 100250
  • Є в наявності
  • 250 грн
Травні ферменти папаїн, Papaya Papain, Puritan's Pride - це травна добавка, яка поєднує плоди папайї з зміцнюючим ферментом (папаїн). З плодів папаї фермент одержують у чистому вигляді.

Виробник: Puritan's Pride, США
Форма випуску: 100 жувальних таблеток
Вік: 18+

Склад:

КомпонентСклад 3
жувальних
таблеток
Усього
вуглеводів
1 г
Цукор1 г
Доданий
цукор
1 г
Папаїн
(фермент
папайї)
5,7 мг

Інші інгредієнти:
цукроза, декстроза, рослинна стеаринова кислота, рослинний магнію стеарат. Містить <2%: FD&C Yellow №6 Lake, силікат магнію, натуральні та штучні ароматизатори.

Не містить:
консервантів, барвників, цукру, крохмалю, молока, лактози, клейковини, пшениці, дріжджів, риби, натрію.

Функціональна дія:

Папаїн здатний розщеплювати білки на легкозасвоювані сполуки. Папаїн зберігає активність у кислому середовищі, а також у лужному та нейтральному і тому використовується при захворюваннях, що викликають порушення кислотності. Ензим папаїн розщеплює хімічні зв'язки з білками, яким не дають розпадатися сполучні волокна та сприяє виведенню продуктів розпаду чи шлаків.

За участю ферментів відновлюється обмін речовин, розщеплюються шлаки та легко виводяться з організму. Відбувається процес оновлення тканин, відновлення мікрофлори кишечника, ліквідація жирових відкладень, покращення засвоєння поживних речовин. Прийом травних ферментів на постійній основі зміцнює імунітет.

Застосування:

Приймати по 3 таблетки після їжі один-тричі на день. Жувати до повного розчинення.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Застереження:

При вагітності, годуванні грудьми, прийомі медичних препаратів чи наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням харчових добавок. У разі виникнення побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо зовнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре