Multi-Enzyme Formula Puritan’s Pride (100 таблеток)

  • Виробник: США
  • Код товару: 100420
  • Є в наявності
  • 420 грн
Multi Enzyme від відомого виробника біоактивних добавок із США Puritan's Pride – це ідеально підібраний та збалансований комплекс натуральних ферментів, доповнений бетаїном, кальцієм та фосфором.


Ферменти, які також називають ензимами, беруть безпосередню участь у розщепленні жирів, білків та вуглеводів, виступаючи як каталізатори цих реакцій. Отже, фактично забезпечують нормальну життєдіяльність організму.

Дія натуральної дієтичної добавки Multi Enzyme включає:

· постачання організму чистою енергією;

· Підвищення засвоюваності корисних нутрієнтів з їжі;

· Прискорення виведення залишкових продуктів життєдіяльності організму;

· Поліпшення травних функцій;

· Нормалізацію стільця;

· Боротьбу з надлишковим газоутворенням;

· Підтримка оптимальної мікрофлори кишечника;

· Поліпшення роботи підшлункової залози.

Цю біодобавку можна приймати як самостійний препарат або в комплексі з медичними засобами в рамках терапії при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, як хронічних, так і набутих внаслідок агресивного лікування, наприклад антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозному коліті.

Multi Enzyme Puritan's Pride рекомендований спортсменам, людям інтенсивної фізичної та інтелектуальної праці, тим, хто працює над зниженням ваги, та тим, хто має ризики розвитку інсулінозалежного цукрового діабету. Завдяки якісній переробці макронутрієнтів пацієнти зможуть максимально засвоювати отримані з їжею корисні речовини і отримувати достатню кількість енергії.

У порції з двох каплет міститься:

· 120 мг кальцію;

· 96 мг фосфору;

· 100 мг гідрохлориду бетаїну;

· амілаза;

· папаїн;

· бромелайн;

· панкреатин;

· ліпаза;

· протеази;

· Екстракт перцевої м'яти, целюлозу та інші другорядні інгредієнти.

Приймають Multi Enzyme Puritan's Pride щодня по дві каплети, запиваючи звичайною водою без газу кімнатної температури. Дієтичну добавку можна вживати як до, так і після будь-якого прийому їжі.

Протипоказання: індивідуальна нестерпність компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації та особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці далеко від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: на упаковці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре