Коензим Puritan's Prid Q-SORB Со Q-10, 100 mg 60 капсул

  • Виробник: США
  • Код товару: 5593
  • Є в наявності
  • 330 грн
CO - Q10 Q-SORB - харчова добакі завдяки якій можна уповільнити старіння і навіть продовжити термін життя. Якщо вашому організму не вистачає коензиму Q10, ймовірно, ваше тіло старіє дуже швидко. На жаль, приблизно до двадцяти років виробництво коензиму Q10 в організмі починає падати, істотно послаблюючи організм вже в середньому віці. Після п'ятдесяти його вже виробляється так мало, що цим можна пояснити різке зростання до старості числа випадків дегенеративних захворювань серця. Саме в той час, коли коензим Q10 особливо необхідний, щоб боротися з хворобами, організм відчуває його недолік. Найрозумніше рішення - приймати біодобавки з убіхінон. Основна функція коензиму Q10 в нашому організмі - це забезпечення енергією всіх клітин тіла. Крім того, він має потужну антиоксидантну дію - захищає жирні кислоти від окислення вільними радикалами і стабілізує клітинні мембрани, тим самим забезпечуючи протікання процесів обміну, життєво важливих для клітин. В першу чергу коензим Q10 необхідний серцевому м'язі, енергетичні витрати якої особливо великі.

CO - Q10 Q-SORB   -   знижує вміст цукру в крові і допомагає скидання зайвої ваги. Відомо, що гладкі люди більш схильні до ризику як діабету, так і серцевих захворювань, а недавно було виявлено, що приблизно у половини з них є брак цієї речовини. Здатність убихинона стимулювати імунітет пояснює і його ефективність в лікуванні пародонтозу. Тому він також може доповнювати програми лікування синдрому хронічної втоми. Даний продукт це потужний засіб для боротьби з втомою, що випливає з його ролі енергізатора організму. Це особливо важливо для спортсменів, наприклад, марафонців і десятиборців, які піддаються тривалим аеробним навантаженням.

Склад на порцію (1 капсула):

  • Q-Sorb  Коензим Q-10 - 100 мг

Інгредієнти: масло рисових висівок, желатин, рослинний гліцерин.
Містить < 2%: соєвий лецитин, діоксид титану (для кольору).

Рекомендації щодо застосування: для повнолітніх приймати одну (1) гелеву капсулу від одного до чотирьох разів на день, переважно з їжею.
Протипоказання:   індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка:   не є ліками.


Источник: https://bcaa.ua/ua/vitamini_i_minerali/otdelnie_vitamini/co_q10_60_kapsul?_gclid=1&gclid=Cj0KCQiAvbiBBhD-ARIsAGM48bwAPvlAiP3N61FhJZ0MlbFKmGLGwBa2cSI6sFP0W6BPSwp7is79AwUaAoU6EALw_wcB

Источник: https://bcaa.ua/ua/vitamini_i_minerali/otdelnie_vitamini/co_q10_60_kapsul?_gclid=1&gclid=Cj0KCQiAvbiBBhD-ARIsAGM48bwAPvlAiP3N61FhJZ0MlbFKmGLGwBa2cSI6sFP0W6BPSwp7is79AwUaAoU6EALw_wcB

Memory
test 1 Виробник Puritans-Pride Країна виробник США Вага 120г. Форма випуску Капсули

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре