Антидепресант Puritan's Pride 5-HTP 100 мг 60 капсул

  • Антидепресант Puritan's Pride 5-HTP 100 мг 60 капсул
  • Виробник: США
  • Код товару: 5315
  • Є в наявності
  • 330 грн
Харчова добавка 5-HTP (Hydroxytryptophan) створена для якісного сну і відпочинку, боротьби зі стресами і нормального емоційного стану. Підходить для людей на жорсткій дієті знижує стрес через різке обмеження в калоріях.

Формула 5-HTP (Hydroxytryptophan) передує виробленню гормону серотоніну нейротрансмітера, що поліпшує роботу мозку. Серотонін в основному міститься в мозку і покращує контроль над настроєм і поведінкою. 5-HTP (Hydroxytryptophan) отримано з насіння Griffonia simplicifolia, тому натуральний і природний для організму.

Біологічно 5-HTP, передує триптофану, працює як антидепресант, протівотревожное засіб, нормалізує сон, покращує контроль апетиту. Він потрібен вам, якщо є тривожність і депресія, знижену якість сну, ви загальмовані або гіперактивні, погано переносите звичайну біль, боретеся з ожирінням.

Триптофан - амінокислота, яка нормалізує цикл сну-неспання за рахунок нормалізації вироблення двох гормонів: серотоніну - гормону неспання і мелатоніну - гормону сну, відпочинку. Тому він може нормалізувати якість денної активності та підвищити якість відпочинку.

Боротьба з підвищеним апетитом за допомогою 5-HTP, дефіцит якого як раз і призводить до бажання постійно є. При нестачі організм прагне заповнити дефіцит. Поєднуйте з вітаміном B6. Він покращує перетворення 5-HTP в серотонін і мелатонін.

Підтримує бадьорість і відчуття благополуччя 

Допомагає бути спокійним і розслабленим 

Покращує позитивний настрій 

Контролює апетит 

Покращує витривалість 

Знижує біль у м'язах.

Склад:

Розмір порції - 2 капсули

Кількість порцій  - 30

Сума на порцію (% денної норми)

5-HTP 50 мг  (L-5-Hydroxytryptophan) (Від Griffonia екстракт) (Griffonia Simplicifolia) (насіння)

Рекомендації щодо застосування: для дорослих приймати дві таблетки 2 рази на день з їжею.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре