Цинк гліцинат 30 мг, Zinc Glycinate Now Foods з олією насіння гарбуза, 120 м'яких

  • Виробник: США
  • Код товару: 01554
  • Є в наявності
  • 370 грн
Now Foods, Цинк глицинат 30 мг, Zinc Glycinate з олією насіння гарбуза, 120 м'яких таблеток - це добавка з цинком у вигляді хелатированной форми в м'яких таблетках для поліпшеної біологічної доступності. Також ця біодобавка додатково містить натуральне масло насіння гарбуза, що покращує засвоєння питальных речовин нашим організмом.


Цинк — мінеральний кофактор у сотні ферментативних реакцій, пов'язаних з білковим та вуглеводним обміном, синтезом РНК/ДНК і передачею сигналів між клітинами. Цей мікроелемент необхідний для нормальної роботи багатьох систем організму і органів. Крім того, він сприяє нормалізації імунної, кісткової, неврологічної та ендокринної функції, а також підтримання здоров'я простати.


Цинк впливає на нормальний ріст волосся, нігтів, шкіри і загоєння ран, сприятливо впливає на зір. Цинк необхідний для безперебійної роботи імунної системи, він перешкоджає інфекційних захворювань і бореться з раком. Відомо, що цинк важливий при копіюванні генетичного матеріалу, коли клітини діляться та ростуть, бере участь в утворенні інсуліну, гіпофіза і кров'яних тілець.


Деякі з проблем, які супроводжуються дефіцитом цинку в організмі людини:


порушення статевих функцій;

передчасне старіння;

розвиток енцефалопатії.

Чаще всего от нехватки цинка страдают вегетарианцы и люди с вредными привычками. Также врачи рекомендуют употреблять цинк во время приема противозачаточных средств, поскольку в этот период его количество снижается.


Цинк - добавка №1 для мужского здоровья, поскольку способствует потенции, выработке тестостерона и улучшает качество спермы, способствуя зачатию здорового ребенка.


Диетическая биодоступность цинка относительно невелика, поэтому глинацин цинка от Now Foods хелатируется для улучшения абсорбции и биологической доступности и предлагается в виде мягких таблеток, которые легко глотать.

Рекомендації по застосуванню

Приймати по 1 м'якої таблетці в день під час їжі.


Інгредієнти

М'яка капсула (желатин, гліцерин, вода, кероб), бджолиний віск і соєвий лецитин.


При виробництві не використовуються наступні інгредієнти: пшениця, глютен, молоко, яйця, риба і ракоподібні. Виготовлено відповідно до стандартів GMP на підприємстві, де виконується обробка інших інгредієнтів, що містять ці алергени.


Попередження

Попередження. Тільки для дорослих. Перед застосуванням під час вагітності, лактації, прийому ліків або при наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Продукт може природним чином змінювати колір.


Після розкриття упаковки зберігати в сухому і прохолодному місці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре